Druk wielkoformatowy

Oferujemy naszym Klientom solwentowy druk wielkoformatowy na nowoczesnym ploterze atramentowym. Głównym wyróżnikiem tej metody jest wykorzystanie specjalnych pigmentowych atramentów solwentowych zamiast atramentu wodnego. Ogromnym atutem jest fakt, że technika ta znakomicie sprawdza się na wszystkich podłożach z PVC, a najchętniej wykorzystuje się ją w przypadku powierzchni, które nie są w stanie utrzymać na sobie atramentu na bazie wody.

Metoda ta stosowana jest przede wszystkim w druku wielkoformatowym elementów, które prezentowane są w przestrzeni zewnętrznej. Dzieje się tak z uwagi na bardzo wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, utrzymywane przez wiele lat. Organiczny atrament solwentowy jest wytrzymały na promieniowane UV, a co ważne, nie ma potrzeby laminowania powierzchni.

Warto pamiętać o tym, że technika ta nie gwarantuje tak wysokiej precyzji jak w przypadku atramentów na bazie wody. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że wykorzystuje się ją przede wszystkim do druku wielkoformatowego nie jest to znaczącą wadą. Jednocześnie technika solwentowa pozwala na wykonywanie pojedynczych realizacji, a więc jest znakomitym rozwiązaniem dla outdoorowej promocji różnego rodzaju wydarzeń i imprez.

Konfiguracja
Materiały do druku wielkoformatowego solwentowego
Laminowanie
Termin realizacji
Dni
Nakład
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Druk wielkoformatowy

Bez laminowania; Folia samoprzylepna błysk;

Termin realizacji:

Ilość: szt.