Druk cyfrowy

Oferujemy naszym Klientom kolorowy druk cyfrowy w formacie SRA3 320x450 mm. Jest to klasyczny format dla tej techniki. Świetnie sprawdza się przy małych i średnich nakładach, gwarantując jednocześnie krótkie czasy realizacji. Co ważne, możliwe jest uzyskanie jakości zbliżonej do techniki offsetowej.

Czym charakteryzuje się ta technologia? Przede wszystkim wszelkie materiały, które mają zostać naniesione na daną powierzchnię dostarczane są w formie cyfrowej bezpośrednio do drukarki. Ważnym atutem jest również możliwość edycji i wprowadzania korekt dowolnych elementów tekstowych i graficznych przy każdym powtórzeniu.

Wykorzystanie tej metody pozwala na błyskawiczną realizację nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Co ważne mimo większej szybkości druku cyfrowego, jakość pozostaje na wysokim poziomie. Ponieważ forma graficzna nie musi być oddzielnie przygotowywana, koszt takiej usługi jest o wiele niższy niż w przypadku tradycyjnych metod.

To znakomita alternatywa dla techniki offsetowej pozwalająca na realizowanie zaawansowanych projektów, jednak na mniejszą skalę niż offset.

Konfiguracja
Papier
Color
Foliowanie
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Podsumowanie

Druk cyfrowy

4 + 0; bez foliowania; 115g błysk;

Termin realizacji:

Ilość: szt.