Kalendarzyki listkowe

Większość metod promocji firmy opiera się na działaniu krótkotrwałym. Zarówno spoty telewizyjne, banery internetowe czy ulotki tylko przez chwilę zwracają uwagę potencjalnych klientów. Warto więc zainwestować także w formy, których oddziaływanie na odbiorców będzie trwało nieco dłużej.

Świetną metodą, proponowaną przez naszą firmę jest druk kalendarzyków listkowych. Są to kartoniki o wielkości karty kredytowej czy wizytówki, z nadrukowanym kalendarzem na nadchodzący rok. Na wolnej przestrzeni oraz drugiej stronie produktu zamieszcza się informacje o danej firmie, hasło reklamowe, dane teleadresowe, a nawet kupon na zakupy. Nadruk zależy wyłącznie od preferencji klienta.

Oferowane przez nas kalendarze reklamowe, oprócz długiego działania wyróżnia się także wyjątkowo niską ceną. W rezultacie możesz otrzymać atrakcyjną formę promocji Twojej firmy przy minimalnych kosztach.

W zależności od oczekiwań klienta proponujemy indywidualną konfigurację zamawianych produktów, oferując między innymi foliowanie jedno lub dwustronne, błyszczące lub matowe.

Wykonujemy firmowe kalendarzyki listkowe na podstawie przesłanego nam przez klienta projektu, lub na indywidualne życzenie możemy sami wykonać taki projekt.

Konfiguracja
Foliowanie
Format kalendarzyka
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt nakładowy
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Kalendarzyki listkowe

85x55 mm; błysk 1-str;

Termin realizacji:

Ilość: szt.