Druk UV na PCV

Profesjonalny druk UV na tworzywach PCV spienionych i twardych.

Drukujemy na wielokrotnie nagradzanych ploterach OCE/Canon Arizona.

Najwyższa jakość gwarantowana.

Technologia ta znajduje swoje zastosowanie w produkcji tablic reklamowych i informacyjnych, plansz, szyldów, a także innego rodzaju produktów na sztywnych materiałach.

Jakie parametry są możliwe do osiągnięcia? Rozdzielczość do ponad 1440 dpi w technologii zmiennej wielkości kropli od 6 do 42 pikolitrów.

Ważnym elementem jest fakt, iż druk UV na PCV jest odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz czy promienie ultrafioletowe. Co ważne nakładana farba nie ma zapachu, a więc wydruki z Arizony mogą być stosowane nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz różnego rodzaju obiektów, bez ryzyka emisji nieprzyjemnych zapachów w różnych pomieszczeniach.

Maksymalne pole zadruku może wynosić 2500 x 1250 milimetrów. Jest również możliwość zadruku bez marginesów. Jeśli chodzi o maksymalną grubość materiału do druku, wynosi ona 48 milimetrów.

Poniżej mogą Państwo złożyć zamówienie. Specjalny panel konfiguracyjny pozwala na wybór kolorystyki, rozmiarów, rodzaju i grubości tworzywa, a także wielkości nakładu. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z wyborem określonych parametrów, zachęcamy do skorzystania z plików pomocy lub do kontaktu z naszymi konsultantami. Z przyjemnością doradzimy w wyborze.

Druk na PCV Oce Canon Arizona 360

 

Konfiguracja
Color
RODZAJ TWORZYWA
grubość tworzywa
Termin realizacji
Dni
Nakład
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Druk UV na PCV

PCV spienione; 2 mm; 4 + 0;

Termin realizacji:

Ilość: szt.