Banery

Jeśli szukasz taniego sposobu na atrakcyjną promocję Twojej firmy, wybierz wydruki reklamowe w formie banerów. Dzięki nim będziesz mógł zamieścić wybrany materiał w wielu miejscach miasta czy pomieszczenia. Nasza firma jako producent umożliwia stworzenie indywidualnego produktu, całkowicie dostosowanego do potrzeb i planów klienta.

Wykorzystywane przez nas materiały charakteryzują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne (mróz, promieniowanie słoneczne czy deszcz), jak również przedarcia. Banery tworzone przez nas są również pokryte specjalną powłoką przeplotową, co czyni je odpowiednią do długotrwałego zastosowania. Tam, gdzie takie wzmocnienie nie jest konieczne, powierzchnie laminujemy, co zapewnia optymalną ochronę. Nasze produkty wyposażone są również w wytrzymałe oczka, pozwalające na szybkie zamontowanie w wybranym miejscu.

W zależności od preferencji klienta oferujemy drukowanie na banerze materiałów przygotowanych przez klienta, jak również poprzedzone stworzeniem unikalnego projektu. W naszej drukarni tworzymy plany w pełnym kolorze lub czarno-białe.

Poniżej można skonfigurować planowany do produkcji baner według standardowych parametrów, oferowanych przez nasz zakład. Jednak w przypadku indywidualnych projektów, zapraszamy do kontaktu. Jako producent możemy zaoferować szczególne rozwiązania, dopasowane do potrzeb firmy.

Proponujemy również drukowanie dla firm, obejmujące stałą współpracę w zakresie atrakcyjnych form reklamy danego zakładu i jego oferty, promocji czy wyprzedaży.

Konfiguracja
Rodzaj banera
  • Powlekany
Termin realizacji
Dni
Nakład
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Banery

Powlekany;

Termin realizacji:

Ilość: szt.