Nadruk i nagranie na płytach CD i DVD

Dbając o kompleksowość oferty naszej firmy poszerzyliśmy usługi o profesjonalny nadruk na płytach CD lub DVD. Jest to świetny pomysł na przygotowanie atrakcyjnej pamiątki z różnego rodzaju uroczystości, wyjazdu czy imprezy. Z pewnością każda obdarowana osoba doceni taki upominek.

W naszej firmie wykonujemy nadruki UV, które wyróżniają się dużą wyrazistością wzoru, żywymi kolorami, jak również odpornością na schodzenie lub blaknięcie. Dodatkową opcją w naszej ofercie jest także nagranie przesłanego przez klienta materiału na nośnik. W rezultacie, korzystając z naszych usług, wystarczy jedynie przesłać nam płytę „matkę” oraz plan czy wizualizację danego nadruku. Na życzenie klienta możemy przygotować również gotowy projekt.

W przypadku zlecenia naszej firmie nagrania CD lub DVD prosimy o dostarczenie płyty \"matki\" lub przygotowanego jej „image”.
W przypadku gdy nie dostarczono \"matki\" materiał do nagrania nie jest przygotowany, w miarę możliwości postaramy się go przygotować ale wymaga to indywidualnej kalkulacji.
Powyższe ceny obowiązują jeśli w jednym zamówieniu są maksymalnie 3 różne wzory. W przypadku, gdy wzorów jest więcej cenę kalkulujemy indywidualnie.

 

Jeśli chcesz zamówić pudełka do CD DVD

kliknij tu:  PUDEŁKA CD DVD

Konfiguracja
Wybór płyty CD lub DVD
  • CD
  • DVD
Nagranie płyty
  • bez nagrywania
  • Nagranie płyty
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Nadruk i nagranie na płytach CD i DVD

bez nagrywania; CD;

Termin realizacji:

Ilość: szt.