Druk wielkoformatowy

Oferujemy naszym Klientom lateksowy druk wielkoformatowy na nowoczesnym ploterze lateksowym HP latex 360. Głównym wyróżnikiem tej metody jest wykorzystanie specjalnych atramentów lateksowych zamiast atramentu solwentowego.

Atrament latexowy jest ekokogiczny i nie oddziaływuje negatywnie na człowieka i środowisko naturalne. Ogromnym atutem jest fakt, że technika ta znakomicie sprawdza się na różnych podłożach: foliach, bannerach, papierach, płótnach.

Metoda ta stosowana jest w druku wielkoformatowym elementów, które prezentowane są w przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. Dzieje się tak z uwagi na bardzo wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, utrzymywane przez wiele lat. Organiczny atrament lateksowy jest wytrzymały na promieniowane UV, a co ważne, nie ma potrzeby laminowania powierzchni jesli nie będzie narażona na uszkodzenia mechaniczne.

Technika solwentowa pozwala na wykonywanie pojedynczych realizacji, a więc jest znakomitym rozwiązaniem dla outdoorowej promocji różnego rodzaju wydarzeń i imprez.

Wysoka rozdzielczość plotera 1200 dpi pozwala na idealne odwzorowanie detali, a wewnętrzny spektrofotometr zapewnia idealne odwzorowanie barw.

Konfiguracja
Materiały do druku wielkoformatowego solwentowego
Laminowanie
Termin realizacji
Dni
Nakład
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Druk wielkoformatowy

Bez laminowania; Folia samoprzylepna błysk;

Termin realizacji:

Ilość: szt.