Ulotki składane

Jedną z najczęściej wykorzystywanych metod promocji firmy jest drukowanie ulotek składanych. Dzięki nim szerokie grono Twoich potencjalnych klientów dowie się o świadczonych przez Ciebie usługach lub asortymencie produktów. Aby jednak zapewnić sobie pozytywne wrażenie odbiorców, należy zwrócić uwagę na ich wygląd oraz jakość.

Dlatego też nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje niezwykle atrakcyjne ulotki składane o szerokich możliwościach konfiguracji. Dzięki nim możesz stworzyć niezwykle ciekawy projekt, który z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców.

W ramach konfiguracji oferowanych przez nas ulotek składanych proponujemy szerokie możliwości, obejmujące przede wszystkim grubość i typ papieru (błyszczący lub matowy), wykorzystane kompozycje kolorystyczne (np. czarno-biały czy w pełnym kolorze) czy format.

Koszty związane z zamówieniem tego rodzaju produktu zależą zarówno od wyboru poszczególnych parametrów, jak i liczby artykułów. W przypadku zleceń jednostkowych występuje inny cennik, niż w przypadku całych nakładów.

Oferowane przez nasza firmę drukowanie ulotek wykonywany technologią cyfrową lub offsetową (przy większych nakładach), a następnie składanych do żądanego formatu. Wybór metody zależny jest od wielkości nakładu oraz interesującego Państwa czasu realizacji.

W przypadku techniki cyfrowej ulotki składane wykonywane są w terminie około jednego dnia.
W technologii druku offsetowego ulotki składane wykonujemy w terminie ok. 4 dni.
Nasze tabliczki składane są na pół i na trzy części do formatu od A3/A4 do DL.

Konfiguracja
Papier
Color
Format
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
Produkt nakładowy
0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Usługi
Podsumowanie

Ulotki składane

A4 do DL w "C"; 4 + 4; 130g błysk;

Termin realizacji:

Ilość: szt.